За темпами загальних надходжень до бюджету Львівщина на сьомому місці в Україні

Як і місяць тому, за темпами загальних надходжень Львівщина на сьомому місці серед областей України. Четвертий місяць поспіль позитивна динаміка області (+ 21,7 %) випереджає середню по державі (+ 20,6 %). Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.

«Також не змінився наш рейтинг стосовно динаміки поступлень єдиного податку (друге місце) та плати за землю (одинадцяте місце). Зате в частині податку на доходи фізичних осіб Львівщина піднялася з восьмого на сьоме місце.

Водночас, на відміну від низки інших регіонів, наша область з 30 жовтня переведена у „червону” карантинну зону. Звичайно, це негативно позначиться на надходженнях податків і платежів і наші позиції в рейтингу доходів можуть погіршитись», - зазначив директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.