За сприяння служби зайнятості роботу на Львівщині знайшли понад 9 тисяч людей

У січні-липні цього року посередницькими послугами Львівської обласної служби зайнятості скористалися понад 30 тисяч безробітних, що на 23 тисячі менше, ніж за аналогічний період торік.

За скеруванням служби зайнятості у цей період роботу знайшли більше ніж 9 тисяч осіб, у т. ч. 7,5 тис. безробітних. Серед них – 110 клієнтів забезпечили новими робочими місцями із наданням працедавцям компенсації зі сплати єдиного соціального внеску.

Для підвищення рівня конкурентоспроможності 1,7 тис. безробітних проходили професійне навчання або перекваліфікацію.

Упродовж семи поточних місяців пошук потенційних працівників службі зайнятості довірили майже 5 тисяч суб’єктів господарської діяльності, від яких надійшла інформація про наявність 18,2 тис. вільних робочих місць і вакантних посад.

Середній розмір заробітної плати, зазначений у відкритих станом на 01.08.2022 року вакансіях, становив 9,6 тис. грн, тоді як торік працедавці пропонували за роботу в середньому 8,4 тис. грн.

У перші дні серпня допомоги у працевлаштуванні потребували 9,4 тис. Безробітних. Більшість із них (65,2%) – жінки, 25,4% – молодь віком до 35 років, 41,6% – жителі сільської місцевості.

З повним переліком вільних робочих місць і вакантних посад можна ознайомитися на сайті ЛОЦЗ, на профілі «Львівська обласна служба зайнятості» у соціальній мережі «Фейсбук», на телеграм-каналі ДЦЗ або в центрах зайнятості чи філіях ЛОЦЗ (контакти – за посиланням).

Переглядів: 0