За рік роботи у Клініку дитячої онкології та трансплантації кісткового мозку госпіталізували понад тисячу пацієнтів

Онкологічне лікування пройшли 277 пацієнтів, з них 164 – з інших областей.

За 9 днів до повномасштабного вторгнення у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі відкрили Клініку дитячої онкології та трансплантації кісткового мозку. Фахівці медзакладу мали амбітні плани щодо впровадження нового етапу порятунку онкохворих дітей в Україні.

«З початком активних воєнних дій наша команда вимушена була дещо змінити свою роботу. Відклавши плани щодо трансплантації кісткового мозку в Україні, наш Центр у партнерстві з фондом Таблеточки, став опорним пунктом зі сторони України у проєкті #SAFERUkraine – для онкохворих дітей, що потребують евакуації з України», - зазначив керівник Клініки Роман Кізима.

Так, за 2022 рік у Клініку госпіталізували 1084 пацієнти з онкологічною патологією.  Онкологічне лікування пройшли 277 пацієнтів, з них 164 – з інших областей. За відносно короткий час вдалось провести 5 аутологічних трансплантацій кісткового мозку, 64 пацієнтів прооперували з приводу злоякісних пухлин найвищого рівня складності.

«Ми далі продовжуємо працювати і боротись за життя та здоров'я наших маленьких українців! Дякуємо усім нашим друзям-партнерам, хто щоденно поруч із нами, підтримує та допомагає, без яких ми не могли б так ефективно реалізувати наші задуми!», - додав Роман Кізима.

Фото - ілюстративне. 

Переглядів: 2