За результатами виставки дитячих робіт «Естафета миру XX Міжнародного Форуму творчості «Золотий мольберт» створили віртуальну галерею

Учасниками стали молоді митці з різних куточків України, в тому числі діти з числа ВПО.

Міжнародний Форум образотворчості «Золотий мольберт» – це культурно-освітня платформа, із серії віртуальних галерей дитячих шедеврів і навчально-освітніх програм. Форум залучає до творчого спілкування талановитих дітей, популяризуючи їх здобутки на виставках у галереях та музеях світу. В межах Форуму щорічно відбувається у заочному та очному режимах Міжнародний Конкурс дитячої творчості «Золотий мольберт», який з гордістю називають дитячим «Оскаром».

За результатами цьогорічної виставки дитячих робіт «Естафета миру XX Міжнародного Форуму творчості «Золотий мольберт» створили віртуальну галерею.

Нагадаємо, що цьогоріч проєкт презентували 1 червня у парку «На валах». Тоді відбулось урочисте відкриття виставки дитячих робіт під назвою «Естафета миру XX Міжнародного Форуму дитячої творчості «Золотий мольберт». Учасниками стали молоді митці з різних куточків України, в тому числі діти з числа ВПО, чиї роботи розмістили на ста метрах полотна.

У серпні, за підтримки Львівської ОВА виставку відкрили у Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького. А 21 листопада виставка «Молитва за Перемогу України» відкрилась у Патріаршому соборі у Києві.

До слова, роботи фіналістів Форуму експонуються не лише на виставках в Україні, а й багатьох європейських країнах: Чехії, Словаччині, Болгарії, Норвегії, Угорщині, Туреччині, Мексиці, США та навіть на станції академіка Вернадського, що в Антарктиді.

27 листопада проєкт відкрили у Римі у Генеральному домі. Делегацію від Львівської дитячої галереї з України очолив отець Полікарп Марцелюк.

6 грудня цього року проєкт презентують в Японії, а 8 грудня – в Єрусалимі. На кінець грудня заплановане відкриття виставки в Португалії.

Зазначимо, що світове турне проєкту відбувається за підтримки департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА.

Переглядів: 0