За результатами конкурсу призначили керівників двох обласних закладів культури

Рішення комісії є остаточним.

Сьогодні, 7 квітня, конкурсна комісія при Львівській обласній раді визначила переможців  на заміщення посад директорів двох обласних закладів культури. За результатами конкурсу переможцями на посади директорів стали чинні керівники цих закладів:

• історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» - Богдан Лазорак;
  • Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича - Микола Гнатенко.

Перед визначенням переможців кандидати презентували програму розвитку та розповіли про потреби установ.

Додамо, що до складу конкурсної комісії  входять представники управління майном спільної власності Львівської облради, представники комунального закладу, керівника якого призначатимуть, заступник начальника Львівської ОВА, представники громадських організацій, депутати облради.

Також днями конкурсна комісія визначила переможців на посади керівників трьох обласних бібліотек.