За понад місяць з Львівщини на тимчасове проживання за кордон відправили близько 200 дітей-переселенців

Напередодні з Львівщини на тимчасове проживання за кордон відправили 17 вимушено переміщених дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Родом вони з Маріуполя та Одеської області. У супроводі прийомних батьків діти вирушили у Німеччину.

Загалом упродовж травня – першої половини червня 2022 року, за кордон спільно з прийомними батьками, вихователями та опікунами відправили близько 200 тимчасово переселених осіб. Це також діти-сироти та діти без батьківського піклування з Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Одеської областей.

За підтримки Національної соціальної сервісної служби України та Служби у справах дітей Львівської ОВА, ці діти поїхали до Німеччини, Австрії, Великої Британії.

«Ми щиро дякуємо іноземним партнерам за допомогу у влаштуванні цих діток. Для нас дуже важливо зберегти їх психічне здоров’я, щоб кожна дитина почувала себе у безпеці, не чула вибухів та сигналів тривоги», – зазначив начальник Служби у справах дітей ЛОВА Володимир Лис.