За підтримки USAID для аграріїв відбувся вебінар щодо регулювання земельних відносин в умовах війни

Представники департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА взяли участь у вебінарі на тему: «Регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану: нові закони».

З вступним словом виступили заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації – Денис Башлик, виконувач обов’язків Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру – Сергій Завадський, керівник напряму земельної реформи Програми USAID з аграрного та сільського розвитку – АГРО – Сергій Кубах.

«Всі розуміють, що ми опинились в надскладних умовах: українська держава, люди, бізнес. Але ми бачимо, що країна не зупинилась, економіка продовжує працювати, продовжують працювати також і аграрії. Якщо говорити про врегулювання земельних відносин - це є одним з надважливих стратегічних питань» - зазначив Денис Башлик.

В ході заходу спікери пояснили  інформацію про ключові законодавчі зміни зокрема Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану», зокрема про:

- стан ведення державного земельного кадастру;

- особливості передачі земельних ділянок для тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб та переміщення виробничих потужностей підприємства;

- спрощений порядок зміни цільового призначення земельних ділянок для цілей пов’язаних з воєнним станом;

- порядок проведення робіт з землеустрою та топографо-геодезичних робіт тощо.

«В час, коли земельне законодавство динамічно змінюється, важливо проводити такі роз'яснювальні вебінари, аби органами влади оперативно приймались правильні управлінські рішення», - зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Тетяна Гетьман

Відеоматеріали заходу за посиланням - https://cutt.ly/KKlQaXK

Захід організовано Міністерством аграрної політики та продовольства України за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО, Всеукраїнською асоціацією громад, Держгеокадастром України.

Переглядів: 0