За підсумками півріччя цього року допомоги від Фонду соцстраху в області за лікарняними склали 4,6 тис грн на особу

За оперативними даними першого півріччя 2022 року Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області прийняло на фінансування лікарняні з тимчасової втрати працездатності для 114 тисяч застрахованих осіб.

У середньому за цей період кожен з них перебував на лікарняних майже 12 оплачуваних днів за рахунок коштів ФССУ.

Середній розмір допомог за лікарняними від Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області, які були нараховані для однієї застрахованої особи упродовж січня-червня, склав 4,6 тисячі гривень. Загалом у першу половину року нарахували понад 527 мільйонів гривень допомог.

Нагадаємо, матеріальне забезпечення від Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області продовжують щоденно нараховувати в умовах воєнного стану.

Розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності залежить від тривалості страхового стажу працівника та складає 50% середньої заробітної плати (якщо стаж не перевищує 3 років), 60% (при стажі від 3 до 5 років), 70% (від 5 до 8 років) і 100% (якщо стаж – понад 8 років, або за наявності пільг відповідно до законодавства).