За період повномасштабної війни Міжнародний штаб допомоги українцям успішно реалізував десятки проєктів на підтримку України

Сьогодні, 26 грудня, команда МШДУ прозвітувала про результати 10 місяців роботи, усі реалізовані проєкти та плани на наступний рік.

Міжнародний штаб допомоги українцям з перших днів повномасштабної війни зумів об’єднати навколо себе десятки донорів та партнерів, в тому числі міжнародних. Тож в межах заходу відбулось також нагородження усіх, хто пліч-о-пліч допомагав реалізувати проєкти на підтримку ЗСУ та усіх постраждалих внаслідок російської агресії.

За патріотизм, волонтерську діяльність та активну підтримку благодійних проєктів Міжнародного штабу допомоги українцям почесну відзнаку отримали начальник Львівської ОВА Максим Козицький, заступники Олександр Кулепін та Юрій Бучко, а також керівниця патронатної служби Львівської ОВА Ірина Бутинець. Разом з тим відзнаки отримала команда Львівського оборонного кластеру та представники понад 30 компаній та організацій-учасників тих чи інших проєктів.

Близько 80% проєктів МШДУ були реалізовані у співпраці з Львівською ОВА. Зокрема штаб підтримав масштабну ініціативу очільника області Максима Козицького із передачі автомобілів воїнам на фронт – «1000 автомобілів свободи». Кожен відправлений на фронт позашляховик укомплектований амуніцією, засобами гігієни, продуктовими наборами, аптечками тощо. Велику кількість переданих на фронт бронежилетів забезпечили у Львівському оборонному кластері.

«Усі наші спільні з Міжнародним штабом підтримки українців проєкти дуже важливі, адже вони об’єднані єдиною метою – якнайшвидше допомогти нашим Збройним Силам здобути перемогу над ворогом. Підбиваючи підсумки року, можемо сміливо сказати, що показники вражають. Що стосується робіт на Львівщині, то нам вдалось відновити реабілітаційні відділення у медичному закладі, де надають допомогу поранених українцям та українкам. Щодня наші волонтери з кожного району області відправляють автомобілі на фронт і зовсім скоро їхня кількість досягне показник – 1000. Дякую усім партнерам, які показали свою небайдужість та радо долучились до наших спільних проєктів», – наголосив Максим Козицький.

Читайте також: В одному з медзакладів Львівщини відкрили другу чергу реабілітаційного відділення для українських захисників та захисниць.

Міжнародний штаб допомоги українцям спільно з донорами та партнерами організував 8 гуманітарних місій на передову. В межах поїздок волонтери передавали військовим необхідну амуніцію та техніку, а цивільним – продуктові набори та медикаменти.

Зусиллями штабу для потреб українців за цей період передали майже 25 тисяч продуктових наборів, разом з тим понад 1700 вантажівок з гуманітарною допомогою вдалось відправити у різні регіони України.

Голова МШДУ Ганна Крисюк розповіла про майбутні проєкти, які планують реалізувати у наступному році. Зокрема, уже з 2023 року стартує ініціатива «100 пожежних автомобілів для України», які передадуть підрозділам ДСНС, військовим адміністраціям та Державному агентству лісових ресурсів. Дала початок ініціативі Асоціація українців в Люксембурзі, яка уже передала 2 пожежних автомобілі до України.

Переглядів: 0