За останній тиждень Львівщина забезпечила перевезення автомобільним транспортом понад 660 тонн гуманітарного вантажу

Львівська обласна військова адміністрація продовжує займатися логістикою перевезення гуманітарних вантажів як з-за кордону, так і у різні регіони України, які цього потребують.

Тільки за останній тиждень повномасштабної війни росії проти України для перевезення гуманітарних вантажів з європейських країн ЛОВА організувала та забезпечила 10 великогабаритних транспортних засобів.

Також за цей період для відправлення гуманітарного вантажу у різні регіони України задіяли 20 фур та 3 вантажних автомобілі.

Найбільше гуманітарної допомоги автомобільним транспортом доставили у Харківську, Сумську, Київську, Чернігівську, Кіровоградську, Криворізьку, Миколаївську, Черкаську, Запорізьку, Дніпропетровську, Полтавську, Херсонську та Донецьку області.