За минулий тиждень у ККЦ області надали майже 1,5 тисячі послуг людям у складних життєвих обставинах

Чимало людей звертаються по психоемоційну підтримку.

Упродовж 13-17 лютого консультативно-координаційні центри Львівської області надали півтори тисячі послуг для людей, які опинились у складних життєвих обставинах. З цієї кількості 353 послуги надали психологи цих центрів.

«Такі центри з ініціативи Львівської ОВА діють у кожному районі Львівської області від серпня минулого року. За підтримки багатьох благодійних організацій, фондів, волонтерських спільнот, у центрах безкоштовно надають допомогу усім, хто цього потребує, в тому числі вимушеним переселенцям. Дякуємо усім, хто піклується про емоційний стан наших громадян, хто допомагає їм гуманітарними пакунками, хто підтримує людей у працевлаштуванні та пошуку житла, а також усім, хто надає юридичні консультації. Дякую за ті зусилля, яких ви докладаєте для підтримки людей, які перебувають у складних життєвих обставинах», – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Нагадаємо, шо в ККЦ можна отримати психологічну підтримку, юридичну консультацію, адресну фінансову допомогу, скерування до лікаря тощо. ВПО може зареєструватися на консультацію, заповнивши анкету за посиланням: https://cutt.ly/mXDsW14

У ККЦ області ініціювали також консультації від фахівців Центру зайнятості для того, щоб ознайомити ВПО з можливостями працевлаштування, розповісти про вакансії. Це сприятиме соціалізації вимушених переселенців у громадах районів.

Партнерів та донорів, які хочуть допомагати людям у потребі на Львівщині, запрошують приєднатися до роботи Консультативно-координаційних центрів та заповнити онлайн-форму за посиланням.

Щоб отримати додаткову інформацію, звертайтеся на Гарячу лінію Львівської області за номером 112. Графік роботи центрів – з понеділка по п’ятницю, з 10:00 до 17:00. Більше інформації про діяльність ККЦ – тут.

Фінансову та гуманітарну допомогу ВПО у районах області надали такі благодійні фонди:  Solidarites International, «Прем'єр Уржанс Інтернасіональ», БО «Карітас-Сокаль», БФ «Право на Захист», «Клініка сімейного  здоров`я», Товариство Червоного Хреста, БФ «Карітас Львів».

Юридичну консультацію надали: Данська Рада у справах біженців, Норвезька рада у справах біженців БФ «Рокада», БФ «Право на захист», БФ «Карітас Борислав».

Психологічну консультацію здійснювали фахівці: БФ «Прем'єр Уржанс Інтернасіональ», Міжнародний медичний корпус, БФ «Людина в біді», «Рокада», БФ «Карітас СДЕ», Мальтійська служба допомоги, «Help Age International».