За минулий тиждень на ковід захворіли 123 мешканці Львівщини, 1 людина померла

138 хворих перебувають на стаціонарному лікуванні.

Попри зниження захворюваності на ковід в області, при ознаках ГРВІ медики закликають залишатися вдома, щоб не наражати інших людей на небезпеку захворіти. У громадському транспорті, у місцях скупчення людей – одягати маску.

Як інформують у Львівському обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ, з 18 по 24 листопада на Львівщині провели 2264 дослідження на Covid-19, з них 123 виявилися позитивними. Також за цей період в області 1 людина померла від ковіду, 479 людей одужали.

Окрім того, методом ПЛР всього на Львівщині підтвердили вже  460 випадків (457 грипу А та 3 грипу В).

«Одягайтесь, щоб забезпечити температуру комфорту. «Кашльовий етикет», гігієна рук, дистанція, маска, вакцинація - надійна зброя проти вірусів. І основне: захворів - сиди вдома!», - наголошують у Центрі.

Нагадаємо, що в Україні триває вакцинальна кампанія проти Covid-19 та грипу. Придбати вакцину від грипу можна в аптеках, а щоб записатися на щеплення від Covid-19, слід звернутися за скеруванням до сімейного лікаря.