За медалі національних змагань у Львові змагаються понад 700 легкоатлетів

Сьогодні, 3 липня, у Львові стартував чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків і дівчат. Близько 750 осіб учасників зі всіх областей України впродовж трьох днів виборюватимуть медалі національних змагань. З початком чемпіонату легкоатлетів привітав голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

«Кожен з вас вже переможець, бо ж виборов право представляти свою область на національних змаганнях. Кожен з вас вже переможець, бо ж, аби мати можливість боротись за звання чемпіона України, вам довелось пройти не одне тренування, здобувати не тільки медалі, а й досвід на різноманітних змаганнях. Бажаю вам успіху! Львівщина радо відає спортсменів!», – сказав у своєму вітальному слові Максим Козицький.

З нагоди відкриття чемпіонату, ректор Львівського державного університету фізичної культури Євген Приступа вручив очільнику області книгу про життя та працю українського педагога, теоретика і практика української національної фізичної культури Івана Боберського, ім’я якого носить університет.

Найкращих спортсменів на чемпіонаті визначатимуть у різних бігових та стрибкових дисциплінах, видах метань, спортивній ходьбі, естафетному бізі, семиборстві та десятиборстві. Змагаються спортсмени на стадіоні «СКІФ» Львівського державного університету фізичної культури та спорту імені Івана Боберського. Його реконструкцію торік завершили у межах президентської програми «Велике Будівництво».

«Це вже другі національні легкоатлетичні змагання, які приймаємо тут після реконструкції. Після командного чемпіонату отримали надзвичайно багато позитивних відгуків про стан нашого стадіону. Чимало збірних команд областей вирішили саме в нас проводити навчально-тренувальні збори саме в нас, тому переконаний, що попереду нас чекає ще багато не тільки національних, а й міжнародних змагань», – зауважує керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Змагання під егідою Міністерства молоді та спорту України проводить Федерація легкої атлетики України спільно з управлінням молоді та спорту Львівської ОДА та Львівською обласною федерацією легкої атлетики.

1 / 10