За добу у Львівській області трапились два нещасні випадки на воді

На Львівщині напередодні, 15 серпня, трапились два нещасні випадки на воді, внаслідок яких загинули дві людини. Про це інформує департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Відтак, зранку, о 08:30 год у селі Куткір, Золочівського району в місцевому ставку втопився 58-річний чоловік. Відомо, що пішов він пішов рибалити в суботу, 14 серпня, і відтоді не повертався додому. На сушу чоловіка витягли працівники Буського відділення ГУНП.

Інший нещасний випадок стався у селі Ясниська, Яворівського району. Близько 15:10 год у кар’єрі втопився 31-річний житель міста Дубляни. Чоловіка витягли працівники АРМГ Львівської центральної рятувально-водолазної служби.

З огляду на ці події, нагадуємо про те, як уникнути трагедії на воді:

1. Не купайтеся у непристосованих для цього водоймах (кар’єри, технічні водойми, меліоративні канали).

2. Не заходьте у воду в нетверезому стані.

3. Не допускайте купання поодиноких осіб у безлюдних місцях.

4. Стримуйте оточення від необережних вчинків.

5. Не залишайте дітей без нагляду старших. Забороняйте дітям, молодшим десяти років самостійно заходити у воду.

6. Не пірнайте з берега в невідомих вам місцях (глибина може бути недостатньою для пірнання).

7. Не допускайте  переохолодження тіла у воді, при появі судом негайно вийдіть з води.

8. Не запливайте за обмежувальні буйки.

9. Не здійснюйте купання в темний час доби.

Пам’ятайте, що відпочинок на воді може бути небезпечним. Будьте обережними!