За час роботи Банку грудного молока неонатального центру ЛОКЛ заготовлено вже 18 літрів молока

Два місяці тому розпочав свою роботу в Банк грудного молока неонатального центру ЛОКЛ і за цей час проведена велика системна робота.

Вже є достатня кількість жінок, які зголосилися бути донорами. Наразі фахівці працюють з ними, адже процес підготовки вимагає часу, скрупульозних обстежень та відповідального ставлення.

«Передусім ми зосередилися на дітях із групи ризику. Це ті, які перебувають у відділенні інтенсивного та постінтенсивного лікування новонароджених, поруч із якими немає матерів чи мама налагоджує процес лактації, а можливість вигодовування грудним молоком, завдяки створеним умовам, не втрачається. Однозначно, для таких дітей є вкрай важливо розпочати вигодовування грудним молоком. Важливо, що зараз ми маємо уже заготовлено 18 літрів молока і запаси Банку постійно поповнюються», – повідомила керівник Банку грудного молока Оксана Масняк.

Часто у жінок виникають запитання: чи зможуть вони самостійно вигодовувати своїх дітей, які є на інтенсивній терапії чи є глибоко недоношеними. Фахівці зазначають, що в таких випадках тут також нададуть допомогу і підтримку, допоможуть налаштувати лактацію.

«Ми, як ніколи, націлені на майбутнє і воно точно має бути яскравим, цікавим і наповненим здоровими дітьми. А також, ми вдячні усім небайдужим мамам, які стали донорами та тим, хто ще планують долучитись», – додала Оксана Масняк.

Переглядів: 0