За 700 км до фінішу: депутат Микола Іщук завітав до Памплони під час маршруту «Шлях святого Якова»

В межах ініціативи депутат Облради зустрівся з мером міста Памплона Енріке Майя та громадою українців в Іспанії.

Микола Іщук подякував європейцям за допомогу і наданий  прихисток для українських жінок і дітей.

«Сьогодні я долаю свій власний український Шлях Святого Якова, він проходить через сім європейських країн. Та, крім того, шлях українського паломника проходить через серця європейців, кожного хто відгукнувся, щоб допомогти Україні в боротьбі за незалежність. В Памплоні багато українських сімей знайшли свій захист, можливість працювати, та виховувати своїх дітей - це наша спільна історія, яка твориться вашими руками, руками усіх громадян вашого прекрасного історичного міста. Ми цінуємо кожну людину, кожне українське життя, так само сильно, як і вашу допомогу Україні і українцям», – наголосив він.

Під час зустрічі також йшлося про збір меценатських пожертв. В межах благодійної ініціативи «Шлях святого Якова» усі внески накопичуються на рахунки благодійного фонду «Із янголом на плечі».

Нагадаємо, 30 вересня Микола Іщук вирушив на велосипеді зі Львова до іспанського міста Сантьяго-де- Компостелла, щоб відвідати могилу святого Якова. Відстань велопрощі загалом становить понад 4 тис. км.

Метою благодійної ініціативи є збір коштів на реабілітацію та лікування українських воїнів у комунальному закладі Львівської обласної ради Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім.Ю.Липи. До завершення паломницького маршруту «Шлях святого Якова» Микола Іщук  має проїхати ще приблизно 700 кілометрів.

У різних населених пунктах, під час зустрічей з громадянами ЄС, паломник розклеює та роздає листівки з QR- кодами благодійної організації Благодійний фонд "Із янголом на плечі" за допомогою яких кожен може зробити пожертву для покращення здоров’я захисників України.

Проєкт реалізовують за підтримки Львівської обласної військової адміністрації та Львівської обласної ради.

Переглядів: 2