З початку війни Фонд соцстраху профінансував понад 356 тис грн допомог на поховання родинам померлих працівників

За понад два місяці воєнного стану управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області перерахувало на фінансування витрат на поховання понад 356 тис грн для 87 родин Львівщини.

Попри умови воєнного стану управління продовжує у повному обсязі здійснювати для українців фінансування всіх видів виплат матеріального забезпечення. Зокрема, штатно фінансуються допомоги на поховання.

Нагадуємо, у разі смерті працівника через хворобу, травму чи інші причини, що не пов’язані із виконанням професійних обов’язків, його родині Фонд соціального страхування України виплачує грошову допомогу у розмірі 4 100 гривень для здійснення поховання. Кошти можуть бути перераховані іншій особі, яка здійснила поховання померлого.

Також Фонд надає допомоги на поховання в разі смерті непрацюючої особи, яка перебувала на утримані застрахованого (не мала самостійних джерел засобів до існування):

1) дружини (чоловіка);

2) дітей, братів, сестер та онуків, які не досягли 18 років, або старших цього віку, якщо вони стали особами з інвалідністю до 18 років (братів, сестер та онуків – за умови, що вони не мають працездатних батьків), а студентів та учнів середніх професійно-технічних і вищих навчальних закладів з денною формою навчання – до 23 років;

3) батька, матері;

4) дідуся та бабусі за прямою лінією спорідненості.

Для отримання консультацій, оформлення виплат застраховані особи Львівщини можуть звернутися у найближче відділення управління. Контакти відділень управління оновлюються  за посиланням.

Переглядів: 2