З початку року більше сотні мешканців області постраждали від отруєння чадним газом

Від початку 2022 року у Львівській області зареєстрували 53 нещасних випадки, внаслідок яких від отруєння чадним газом постраждали 126 осіб, з них - 44 дитини. Загинуло 11 людей, з них 3 дітей.

Інформують у департаменті з питань цивільного захисту населення Львівської ОВА.

Як свідчить аналіз, більшість нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням людей чадним газом, відбуваються через порушення мешканцями умов безпечної експлуатації газових приладів та пічного опалення, несанкціоноване втручання власників газового обладнання в роботу системи газопостачання та конструкцію газових приладів, несправну систему димовідведення та вентиляції.

«Пам'ятайте, що кожна людина повинна відповідально ставитися до безпечного поводження з газом у побуті, адже постраждати може не тільки вона сама, а й близькі та рідні, сусіди», - зазначають у департаменті.

Та радять мешканцям Львівщини уважно стежити за роботою газового обладнання в оселях і при найменших ознаках неполадок звертатися до аварійної служби за номером телефону «104».