«З піснею до перемоги»: ще один концерт у межах проєкту відбувся у Центрі комплексної реабілітації осіб з інвалідністю

Музично-мистецький проєкт "З піснею до перемоги", ініційований департаментом з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної військової адміністрації, триває.

Сьогодні у його межах у Центрі комплексної реабілітації осіб з інвалідністю "Галичина", що на вулиці Хуторівка, 38 у Львові, відбувся концерт "Пісенне древо України" за участю солістів Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика.

У програмі концерту - українські народні пісні та відомі твори сучасних українських композиторів.

Слухачами та глядачами концертної програми були люди з інвалідністю, які тимчасово проживають у Центрі "Галичина". Це і дорослі, і діти з тих областей України, де відбуваються активні воєнні дії.

"В Україні триває війна, але водночас цвітуть сади... І сьогодні артисти нашої філармонії подарували людям, які перебувають далеко від своїх домівок, від рідних міст, яскраве суцвіття українських пісень. Серед них - чимало знайомих нам із дитинства, які зігрівають душу спогадами і мріями. А найбільша мрія у нас усіх тепер одна - перемога! Пісня супроводжує нас, українців, завжди і всюди: і коли радіємо, і коли йдемо в бій. Пісня додає нам сили, підтримує дух і приносить полегшення... Ми бачили, як тепло зустрічали артистів присутні: усміхалися, підспівували, віддячували за їх талант щирими оплесками.

У межах проєкту "З піснею до перемоги" у нас заплановано цілу низку мистецьких заходів. Організовуємо їх для внутрішньо переміщених осіб, зокрема, для дітей та молоді, які проживають на Львівщині. Це концерти та вистави, розважальні та просвітницькі акції, метою яких є у такий непростий час привнести у життя цих людей трошки радості. А головне, що такими заходами мотивуємо любити українське: культуру,пісню, історію та мову!", - розповіла директорка департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА Ірина Гаврилюк.

У концерті брали участь: заслужені артисти України Маріанна Лаба, Василь Понайда, солісти Віталія Голубнича, Оксана Ковальова, Ірина Стефанко, Наталія Грановська, Лілія Вікарук та Стас Гоян. Ведуча Лілія Винницька. Режисер концерту заслужена артистка України Любов Фітьо, адміністратор Іванна Ткачик. Звукорежисер Володимир Бакус.

Нагадаємо, раніше у межах проєкту департаменту «З піснею до перемоги» відбувся концерт відомих українських виконавців у Трускавці, а також постановка музичної казки для дітей з числа ВПО у Львові.

Переглядів: 2