З обласного бюджету на ремонт закладів для тимчасового проживання ВПО виділили понад 42 млн грн

Відповідне розпорядження, в межах програми реалізації пріоритетних інфраструктурних проєктів у Львівській області, прийняли 23 вересня.

Відтак, на проведення ремонтних робіт в закладах для розміщення ВПО та працівників підприємств, переміщених із зони активних бойових дій, додатково затвердили 42,3 млн грн.

Зміни до програми передбачають:

    • включення додаткових 5 закладів, які після проведення ремонтних робіт, зможуть забезпечити додаткових 660 місць для проживання переселенців, зокрема: ВСП «Вишнянський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування»; ДНЗ «Меденицький професійний ліцей»; недіюче приміщення КНП Добромильської міської ради «Добромильська районна лікарня»; КЗ ЛОР «Підкамінський психоневрологічний інтернат»; КЗ ЛОР «Підбузький геріатричний пансіонат».
    • фінансування установ, які вже ремонтують в межах програми;
    • технічні зміни назв проєктів

У підсумку планують відремонтувати 29 закладів, що забезпечить створення додаткових 3359 місць для проживання ВПО.

Загальний обсяг фінансування з обласного бюджету – 199,5 млн грн, з них 17,5 млн грн – допомога Малопольського воєводства Республіки Польща, 9,1 млн грн – субвенція обласному бюджету з бюджетів Стрийської та Червоноградської міських, Меденицької та Івано-Франківської селищних громад.

Вже завершили ремонтні роботи в 8 гуртожитках та забезпечили 767 місць для розміщення ВПО.

На початку листопада очікують ще близько 2 тисяч додаткових місць, решта проєктів реалізують до кінця року.

Довідка: для створення резервних місць для проживання ВПО, окрім фінансування з обласного бюджету, залучили також кошти 16 донорських організацій та благодійних фондів.

Переглядів: 0