З нагоди Дня Незалежності жителів Львівщини запрошують на 20-кілометровий забіг «За Тверезу Націю»

У вівторок, 24 серпня, з нагоди Дня Незалежності відбудеться 11-й традиційний Забіг за Тверезу Націю. Атлетів запрошують пробігти маршрутом Львів - Винники - Львів загальною дистанцією 21 км. Покриття траси: 75% - асфальт, 25% - бруківка.

Взяти участь у забігу можуть повнолітні жителі Львівщини.

«Забіг «За Тверезу Націю» відбудеться вже водинадцяте. Радію, що вже так багато людей змогли випробувати свої сили в такій дистанції. Традиційно 24 серпня кожен учасник зможе пробігти разом з нами цей маршрут і відчути дух єднання та взаємопідтримки серед всіх  присутніх. Приходьте і переконайтеся, що вам під силу все», – каже Тарас Марущак з громадської організації «Твереза Галичина».

Саме ця організації разом з рухами «Твереза Україна» та «Тверезі Галичани» організовує пробіг.

Видача стартових пакетів відбуватиметься 24 серпня з 6:30 до 7:30 год на місці старту біля пам'ятника Тарасу Шевченку у Львові. В «стартовий пакет» включені стартовий номер учасника, медаль фінішера, іміджевий браслет заходу, пункти гідратації, музична підтримка на трасі, якісна фото- та відеозйомка, спеціальні пропозиції від партнерів та подарунки від організаторів.

Групи стартуватимуть о 8:00 ранку, а на фініші спортсменів чекатимуть з 11:00 год.

Обов’язковою умовою участі є попередня реєстрація за посиланням. Кількість місць обмежена до 100 учасників.

1 / 1