З Львівського обласного перинатального центру виписали двох недоношених діток з Києва

Львівський обласний клінічний перинатальний центр

Немовлята перебували в медичному закладі майже 4 місяці.

Після майже 4 місяців перебування у Львівському обласному перинатальному центрі медикам вдалось виходити та навіть виписати двох недоношених немовлят.

Немовлята родом з Києва. Вони народилися в кінці березня на 32 тижні гестації шляхом кесаревого розтину. Одна дитина мала вагу при народженні 1400 грамів, при виписці - 4590. Друга дитина народилася з вагою 900 грамів, при виписці - 2380.

«Ми разом пройшли дуже багато: передали знання мамі, самі набралися чимало чудових емоцій, завдяки впевненості мами в успіху виходжування своїх дітей. А найголовніше це результат: двоє здорових хлопчиків», - зауважила директор Центру Марія Малачинська.

Батьки спільно з персоналом Перинатального центру провели титанічну роботу, щоб діти росли здоровими та гармонійно розвивалися. Наступним етапом стало відвідування нового відділення медичної реабілітації та заняття з фізичним терапевтом.

«Ця чудова сім‘я стала практично рідною для нас. Сподіваємося, що теплі спогади про Львів стануть мотивацією приїхати і побачитися знову. Бажаю батькам нехай діти ростуть здоровими і щасливими», - поділилась Марія Малачинська.

Переглядів: 0