З Львівщини відправили чергову партію гуманітарної допомоги в інші області

У Рівненську, Вінницьку та Запорізьку області відправили гуманітарну допомогу з Львівщини. В Україну активно надходить міжнародна допомога з-за кордону, яку формують і розподіляють за призначенням, передаючи тоннами в інші регіони.

Гуманітарний штаб Львівщини зі складу м. Львова відправив 119 палетів гуманітарного вантажу у три області України, зокрема у Рівненську – 71, Запорізьку – 27 та Вінницьку – 21. Серед категорій відправлених товарів – їжа, одяг, побутова хімія, каремати/спальники, а також речі першої необхідності.

«Забезпечення продуктами харчування, одягом та іншими необхідними речами здійснюватиметься у різні області, як і раніше. Важливо, допомога, яка є на складі, формується для наступних відправлень чітко за запитами», – зазначили у гуманітарному штабі.