З Львівщини в деокуповані райони України вирушила гуманітарна місія: що передали військовим та цивільним

Сьома гуманітарна місія волонтерів вирушила на Схід. За три дні вони встигли відвідати Кропивницький, Краматорськ, Дружківку, Слов’янськ, Лиман, Ізюм та Харків, куди передали багато гуманітарної допомоги.

Перш за все, в межах ініціативи начальника Львівської ОВА Максим Козицького «1000 автомобілів свободи» передали авто та бронежилети, а також їжу, ліки, засоби гігієни тощо.

«Це навіть не місія, а цілий гуманітарний караван, адже крім позашляховиків і бронежилетів для військових, передали ще й вантажний автобус для Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації та багато інших потрібних речей. Дякую усім, хто докладає зусилля для допомоги ЗСУ на найгарячіших напрямках», - зауважив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

Допомогу завозили не лише Силам Оборони України, але й цивільному населенню, яке потребує зараз як гуманітарних вантажів, так і моральної підтримки.

«Практично 80 % від усіх будинків - зруйновані, немає ні світла, ні води. Знищені долі багатьох сімей. Холод, голод, сльози і пустка. Але треба шукати вихід і допомогти ЗСУ перемогти, а людям вижити!», - зазначила учасниця місії та очільниця Міжнародного штабу допомоги українцям Анна Крисюк.

Серед учасників місії був й представник команди Львівського оборонного кластеру Кирило Новіков. Він зазначив, що в межах ініціативи «1000 автомобілів свободи» на передову відправили вже 660 автомобілів.

«ЛОК для сьомої гуманітарної місії надав 200 бронежилетів, зроблених нашою львівсько-харківською командою. А загалом у межах проєкту вже передали понад 5000 бронежилетів! Цього разу отримувачами допомоги стали бригади родом з Львівщини 125 та 103 бригади Сил ТрО, 80 ОДШБр, а також військово-цивільна адміністрація Донеччини», - розповів Кирило.

Переглядів: 0