З Львівщини до воїнів 80-ої окремої десантно-штурмової бригади поїде ще одне авто високої прохідності

У межах проєкту «1000 автомобілів свободи» до українських захисників на передову поїде ще один пікап. Він призначений для воїнів з 80-ої окремої десантно-штурмової бригади, які воюють за незалежність України.

«Рівень обороноздатності країни залежить від рівня матеріально-технічного забезпечення її армії. Нині українські захисники стали у бій з жорстоким противником, тому нашим завданням є максимальна підтримка та допомога бійцям усім необхідним. Ми звертаємось у різні інституції та фонди, які радо простягають нам руку допомоги. Зупинятись на цьому ми не збираємось, тримаємо контакт з нашими військовими і впевнено йдемо до перемоги!», – зазначив під час передачі перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

Бійці бригади зізнаються, що потреба в таких автомобілях є постійна, адже вони найчастіше стають ціллю ворога.

«Клас цього позашляховика має найбільший попит серед машин на фронті. Більшість виїздів на таких авто відбуваються безпосередньо поблизу позицій, де тривають бойові дії. Ми говоримо про польові дороги, складні ділянки, де потрібні авто високої прохідності. Пікапи дуже важливі для нашої бригади. У них ми можемо перевозити ПТРК «Стугна», яка допомагає нищити техніку окупантів», – розповів солдат 80-ої ОДШБ Антон Петрівський.

Завтра воїни 80-ки особисто повезуть автомобіль для своїх побратимів.

Більшість автомобілів, які передають у межах ініціативи «1000 автомобілів свободи», укомплектовані бронежилетами, продуктовими наборами, засобами гігієни, тактичними аптечками. Проєкт «1000 автомобілів свободи» організовують Львівська ОВА та ГО «Добро. Дій» за підтримки Міжнародного штабу допомоги українцям.

Переглядів: 0