З Дрогобицького району передали понад 6 тонн борошна на потреби ВПО

Борошно передали для Благодійного Фонду «Карітас» Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ для потреб ВПО, які проживають та волонтерять у притулках місцевого «Карітасу».

Тонни зерна вдалось передати завдяки зусиллям компанії «Кернел» - найбільшого виробника та експортера соняшникової олії в Україні. Крім того, до допомоги передачі муки долучився і БФ «Коло» та Дрогобицька районна військова адміністрація.

Хлібобулочні вироби, випічка та інші смаколики, що випікають у соціальному кафе «Витанія», яке функціонує при БФ «Карітас», готують саме із борошна, яке нещодавно вдалось передати на потреби громади.

Як розповідають соціальні працівники центру, борошно служить не лише для приготування їжі й потреб ВПО, але й також для тих, хто опинився у складних обставинах — безхатьки, малозабезпечені родини, діти  із неблагополучних сімей.

Водночас у «Витанії» періодично відбуваються майстер-класи з випікання піци та інших виробів з тіста, а основу для навчання та приготування страв служить борошно, яке Дрогобицька РВА у партнерстві з компанією «Кернел» та БФ «Коло» передали, щоб в умовах повномасштабної війни забезпечити продовольством жителів Дрогобиччини.