Юрій Бучко привітав автомобілістів і дорожників з професійним святом

Сьогодні професійне свято відзначають працівники автомобільного транспорту і дорожнього господарства України. З цієї нагоди напередодні заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Бучко привітав працівників департаменту дорожнього господарства, управління транспорту та зв’язку, Укртрансбезпеки, підрядних організацій.

«Львівщина показала високі результати розвитку дорожньої інфраструктури. З початку року близько 200 кілометрів місцевих доріг відремонтували. Це ті напрямки, які сполучають курортні місцевості та ведуть до туристичних перлин, це дороги у найвіддаленіших гірських селах, автошляхи прикордоння. В області розвивається галузь автомобільних пасажирських перевезень, активно триває робота над впровадженням електронного квитка. Але, за всіма цими досягненнями стоїть численна когорта людей. Вітаю вас з професійним святом! Насамперед, міцного здоров’я, добробуту і родинного тепла. Бажаю професійних здобутків і нехай ці нагороди, які ви отримали, мотивують вас на нові досягнення. Дякую кожному за професійну сумлінну роботу!», - зазначив Юрій Бучко.

Опісля заступник голови ЛОДА відзначив грамотами та подяками кращих представників галузі. Окрім того, відповідно до Указу Президента, державну нагороду «Заслужений працівник транспорту України» вручив інженерові Львівського комунального автотранспортного підприємства № 1 Степану Тістечку.

1 / 10