Юний львівський борець Іван Заліско став чемпіоном Європи з вільної боротьби

Учора, 18 липня, на чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед спортсменів до 15 років відбулись фінальні поєдинки серед хлопців. У ваговій категорії до 44 кг до фіналу зумів дійти представник України 14-річний Іван Заліско та представник Вірменії. Завершився поєдинок з рахунком 10:5 на користь українського борця.

Як розповідають в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА, Іван Заліско – вихованець Дитячо-юнацької спортивної школи імені Петра Короля. Тренує спортсмена Віктор Борисенко. Загалом на чемпіонаті чоловіча команда українських борців виборола бронзу.

Раніше серед дівчат срібло змагань зуміла вибороти 15-річна Дарина Зайшла, яка виступає у ваговій категорії 62 кг. Тренує віцечемпіонку Орест Скобельський.

Близькими до медалі були також Вероніка Павліченко та Ангеліна Бондаренко, які у підсумку фінішували п‘ятими.

Загалом українській жіночій команді вдалось вибороти 9 медалей: по три кожного ґатунку. До слова, це вже втретє цьогоріч українська жіноча збірна на чемпіонатах Європи піднялась на першу сходинку. Найбільше медалей наші борчині вибороли у вікових категоріях U20, U17, а тепер ще й U15.