Яворівський НПП запрошує побачити нащадків диких коней тарпанів

Центр розведення та збереження нащадків диких коней тарпанів – єдиний такий центр в Україні, в якому живуть тварини, завезені з Розточанського парку народового (Республіка Польща).

 Центр розташований у відпочинковому осередку «Оселя Розточчя» Яворівського НПП в межах якого є ставок, а відвідувачі мають можливість ознайомитись з сільським колоритом, свійськими та дикими тваринами, і активно провести свій день.

Ще однією родзинкою «Оселі Розточчя» є пасіка, де можливо не тільки скуштувати продукти бджільництва, а й спробувати цілющий «сон на бджолах».

Також Центр розведення та збереження нащадків диких коней тарпанів пропонує проїхатися на конях верхи та відвідати музей старожитностей і можна замовити обід із місцевої кухні – яворівський пиріг та борщ.

Як доїхати:

У селі Дубровиця – поворот на полігон. Тією дорогою потрібно підніматися чотири кілометри і, не заїжджаючи на сам полігон, двічі повернути праворуч. Так ви потрапите до урочища Мочари, де розташований осередок відпочинку «Оселя Розточчя», і там – Центр.

Деталі щодо організації екскурсій та відвідування Центру розведення та збереження нащадків диких коней тарпанів за номером (032) 93-31-35, (096) 714 -18 -53 (Марія).

Детальніше про туристичні маршрути Яворівського НПП за посиланням: https://yavorivskyi-park.in.ua/mandruy/marshruty/

Переглядів: 0