Які вакцини від Covid-19 є на Львівщині – повідомили у департаменті охорони здоров’я Львівської ОВА

У закладах охорони здоров’я Львівщини можна отримати щеплення вакцинами «Комірнаті», «Коронавак» та «Янссен».

«На жаль, ковід нікуди не зник, він все ще поширюється, маскується та мутує. Ви можете обманути себе чи своїх близьких, хвороба ж не зважатиме на ваші принципи, тому вакцинація все ще залишається єдиним дієвим методом захисту від коронавірусної інфекції. Також варто пам'ятати про засоби особистої гігієни, вони перешкоджають поширенню хвороби. Зараз не час, аби нехтувати власним здоров’ям, захистіть себе та найближчих», - зазначив Орест Чемерис, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА.

Зробити щеплення від коронавірусу на Львівщині можна у пунктах вакцинації, попередньо звернувшись до сімейного лікаря. Так, в області працюють 170 пунктів вакцинації, щотижнево від 9 до 14 мобільних вакцинальних бригад та від 2 до 4 центрів вакцинації населення.

Для створення достатнього захисту населення області від Covid-19 охоплення вакцинацією повинне бути не менше 70% від його загальної чисельності.

«На Львівщині з метою вакцинації проти COVID-19 введено понад 2,3 мільйонів доз вакцини. Однією дозою вакциновано 1,09 мільйона осіб, що становить 43,3% населення області. Дві дози, або повний курс вакцинації, отримали 1,03 мільйона осіб (40,9%). За минулий тиждень в області вакциновано 3327 людей», - повідомив Олег Когут, координатор з питань вакцинації від COVID-19 у Львівській області.

Він також додав, що станом на сьогодні у закладах охорони здоров’я області є біля 30000 доз вакцини «Комірнаті» («Пфайзер»), понад 50000 вакцини «Коронавак». Минулого тижня, згідно з наказом департаменту охорони здоров’я обласної військової адміністрації, у пункти вакцинації розподілили 1000 доз вакцини «Янссен», якою повний курс щеплення можна отримати лише однією дозою.

Найближчим часом область очікує на поступлення вакцини «Комірнаті», якою медики рекомендують щепити від коронавірусу і дітей віком від 5 до 11 років.

Нагадаємо, за минулий тиждень на Львівщині на коронавірус захворіли 89 людей.

Переглядів: 0