Як визначатимуть спроможну мережу медзакладів: роз’яснення МОЗ

До 1 травня кожна область подала на погодження Міністерству охорони здоров’я пропозиції щодо визначення спроможної мережі медзакладів та проєкти планів розвитку госпітальних округів.

Наразі МОЗ створило та затвердило склад  робочої групи з питань погодження пропозицій щодо визначення спроможної мережі закладів охорони здоров’я та проєктів планів розвитку госпітальних округів. До неї входять представники МОЗ, НСЗУ, Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, народні депутати, міжнародні партнери.

Найближчими тижнями Робоча група, відповідно до графіку засідань, розглядатиме пропозиції щодо визначення спроможної мережі медзакладів кожної області та проєкт плану розвитку госпітального округу.

Затвердити спроможну мережу медзакладів МОЗ має до 1 липня 2023 року.

Нижче – покроковий алгоритм, як надалі відбуватиметься процес визначення спроможної мережі медзакладів.

Також у МОЗ зазначають, що медзаклади, які не увійдуть до спроможної мережі, продовжать функціонувати та матимуть право і надалі укладати контракти з Національною службою здоровʼя. Розвиток таких медзакладів відбуватиметься власником лікарні.

Пропозиції департаменту охорони здоров’я ЛОВА щодо формування спроможної мережі медзакладів на Львівщині можна переглянути за посиланням.

Переглядів: 0