Як туристична галузь Львівщини наближає Перемогу: історія одного волонтерства

Щорічно, 27 вересня, відзначають Всесвітній день туризму. З цієї нагоди управління туризму та курортів Львівської ОВА започатковує серію публікацій про представників туристичної галузі Львівщини, які активно волонтерять або ж захищають Україну від загарбників.

Першою стане оповідь волонтерської діяльності власника туристичної компанії «Андреолі-тур», Володимира Грицини. З 2011-го року компанія займається внутрішнім туризмом та міжнародними подорожами. Однак з перших днів повномасштабної війни фірма допомагала переселенцям з логістикою, як правило, на безоплатній основі. В будні безкоштовні автобуси рушали від пам’ятника Степанові Бандері у Львові в сторону Польщі.

Результат роботи – упродовж доби вдавалося перевозити через кордон від 300 до 500 людей. За весь період у Польщу потрапило близько 45 тисяч людей. Вже звідти, завдяки партнерам, українців очікував теж безкоштовний автобус на Перемишль - Замосць - Люблін - Варшаву.

В усіх інших напрямках людей безкоштовно довозили легковими автомобілями. Неабияку допомогу в цьому плані надала польська сторона.

За співпраці підприємця та Фонду «Сучасна Україна» вдалось допомогти з евакуацією дітей за кордон. Загалом, його компанія і надалі займається волонтерством: передають на фронт автомобілі, перевозять гуманітарні вантажі.

Переглядів: 3