Як провести свято останнього дзвоника у школах: рекомендації департаменту освіти і науки ЛОВА

Завершується у багатьох школах навчальний рік. До департаменту освіти і науки Львівської ОВА звертаються батьки, учні, учителі з питаннями щодо завершення навчального року. У зв'язку з цим у департаменті рекомендують:

«Завершити навчальний рік у терміни визначені відповідно до чинного законодавства рішенням педагогічної ради закладу. Свято останнього дзвоника провести у формі, погодженій з батьківським комітетом закладу, а свято вручення випускникам документів про освіту провести, по можливості, в очному форматі з врахуванням усіх умов безпеки. Також закликаємо утриматися від проведення випускних вечорів та замінити їх доброчинними заходами для підтримки Збройних Сил України!», - зазначив директор департаменту Олег Паска.

Додамо, що свято останнього дзвоника провели вже у 42 школах Львівщини.

Переважно в області свято в очній формі проводили для випускних класів, для інших – дистанційно. В окремих школах влаштували флешмоби та благодійні ярмарки для збору коштів на підтримку української армії:

Львівський, Золочівський, Яворівський, Червоноградський  - урочистості (очні форми) лише для випускних класів

Самбірський район - переважно будуть свята з урочистостями для випускних класів із урахуванням безпекової ситуації.

Стрийський район – у 6 громадах – дистанційно, у 7 громадах – змішано (флешмоби, ярмарки, збір коштів для ЗСУ), у 2 громадах – очно (в тому числі ярмарки для збору коштів для ЗСУ).

Дрогобицький район – частина шкіл - дистанційно, частина - очно.

Читайте також: у Козівській школі замість свята останнього дзвоника влаштували благодійний ярмарок "З вірою у перемогу!"

Фото умовне (УНІАН)

Переглядів: 0