Як працює консультативно-координаційний центр Червоноградщини – розповіли у РВА

Консультативно-координаційні центри створили на Львівщині за ініціативи Львівської ОВА.

У Червоноградському районі продовжує працювати консультативно-координаційний центр, де внутрішньо переміщені особи можуть безкоштовно отримати необхідну їм допомогу.

Від початку роботи Центру при Червоноградській РВА, 7 вересня, фахівці опрацювали вже понад 500 анкет, де в кожній зазначено 2 і більше потреби.

У Центрі вимушені переселенці, які знайшли прихисток на Червоноградщині, можуть подати запит на отримання медичної, юридичної, психологічної та соціальної допомоги.

У визначені дні у Центрі працюють фахівці Мальтійської служби допомоги біженцям, Данської ради з питань біженців, Благодійного фонду «Карітас»-Сокаль, мобільної медичної бригади «Прем’єр Уржанс», Благодійного фонду «Право на захист» і ще багато інших, відповідно до зазначених потреб тимчасових біженців.

У Червоноградській РВА наголошують, якщо ви внутрішньо переміщена особа, проживаєте у Червоноградському районі, ви можете звернутися за допомогою до консультативно-координаційного центру.

Для цього необхідно заповнити анкету за посиланням: https://cutt.ly/mXDsW14

Контактний телефон: 0674710334

Центр розташований у місті Червоноград за адресою: проспект Шевченка, 15, приміщення Народного дому (3 поверх, кімната 15А).

Консультативно-координаційні центри створили на Львівщині за ініціативи Львівської ОВА, аби вимушені переселенці мали доступ до медичної, юридичної, психологічної, соціальної допомоги в одному місці, максимально просто, безкоштовно і наближено до потреб людей.

За жовтень ККЦ області надали понад 10000 послуг внутрішньо переміщеним особам.

Адреси та контакти ККЦ в усіх районах Львівщини можна знайти за посиланням - https://loda.gov.ua/news/44235

Червоноградська РВА

Переглядів: 0