«Як много важить слово»: для переселенців на Яворівщині організували літературно-природничу екскурсію

Днями, в рамках проєкту «Єдині» в Івано-Франківській громаді відбувся просвітницький захід «Як много важить слово» у форматі літературно-природничої екскурсії «Стежка Івана Франка» для внутрішньо переміщених осіб, які через війну покинули свої домівки та знайшли прихисток на теренах громади.

Зокрема, під час заходу переселенці відвідали Національний парк «Яворівський» в селі Лелехівка, де мали змогу заслухати декламування віршів про Україну, природу, заспівати українських пісень, ознайомитися з улюбленими місцями відпочинку і праці Великого Каменяра.

Школярі Івано - Франківського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. І. Франка представили літературно-музичний виступ та виготовили власноруч патріотичні браслети і подарували їх на пам‘ять гостям.

На завершення учасники заходу обмінялись враженнями від перебування у природному середовищі, почастували яворівським пирогом та трав’яним чаєм.

Зазначимо, цикл заходів продовжуватиметься спільно з Художнім училищем ім. Станька у співпраці з заповідником «Розточчя».

Нагадаємо, проєкт «Єдині» створений з метою допомоги внутрішньо переміщеним особам опановувати українську мову, тренувати мовлення та застосовувати отримані знання під час побутового спілкування. Адже мова – це зброя, яка об’єднує українців.

Переглядів: 4