Як допомогти ВПО Львівщини: можливості для небайдужих людей, організацій та компаній

Від початку повномасштабної війни Львівщина стала прихистком для сотень тисяч вимушених переселенців, які потребують постійної підтримки.

Тому, жителі Львівщини можуть стати волонтером медико-психологічної допомоги на Головному залізничному вокзалі Львова:

  • Допомагати вимушено переміщеним особам, які прибувають на Львівщину евакуаційними потягами та автобусами, надавати медичну й психологічну підтримку, скеровувати на отримання виплат, гумдопомоги, поселення чи транспорт.
  • Волонтерити разом зі студентами-медиками та лікарями.
  • Це можливість отримати практику у наданні першої психологічної та домедичної допомоги, взаємодіяти з різними державними органами, працювати у команді вмотивованих людей.

Щоб стати волонтером медико-психологічної допомоги, заповнюйте форму за посиланням. Номер телефону адміністратора: 068 00 34 014

Окрім цього, кожен охочий може стати волонтером просвітницького проєкту «Почуй лікаря»:

  • Проводити у школах Львівщини навчання для учнів, спрямоване на профілактику захворювань та турботу про себе. Доносити інформацію з питань гінекології, серцево-судинних захворювань, психічного здоров’я, травм, здорового харчування, вакцинації та домедичної допомоги.
  • Потрібно бути студентом-медиком старших курсів чи інтерном.
  • Це дозволить отримати знання від медичних експертів департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА та досвід роботи зі шкільною аудиторією, попрактикуватись у публічних виступах та зробити свій вклад у здоров’я нашої нації.

Реєстрація – за посиланням.

Організації та компанії можуть стати партнерами консультативно-координаційних центрів, які працюють у кожному районі Львівської області. У ККЦ, які з ініціативи Львівської ОВА працюють у всіх районах нашої області, надають юридичний супровід, психологічну та гуманітарну допомогу, послуги та програми для підтримки й вирішення питань ВПО та людей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Щоб стати партнером ККЦ, заповнюйте анкету за посиланням.

Також, на Львівщині допомагають людям похилого віку з числа ВПО. Від початку повномасштабної війни Львівщина стала прихистком для сотень тисяч вимушених переселенців. Значна кількість людей – із вразливих категорій, які потребують особливого догляду і піклування. Через це геріатричні центри та заклади підтриманого проживання нашої області переповнені. Є потреба у збільшенні кількості персоналу та розбудові мережі таких закладів.

Якщо ви готові долучитись до роботи у цьому напрямі, заповнюйте анкету.

Є потреба і у людях, які можуть проводити психологічні тренінги для вчителів, учнів та батьків у закладах освіти Львівської області. Якщо ви працюєте у напрямі освітніх програм та готові проводити психологічні тренінги (як комунікувати вчителям з батьками в умовах повітряних тривог; як говорити з дитиною про війну; психоедукація громад;), реєструйтесь за посиланням.

Усі вказані можливості для волонтерства та співпраці з ініціативи Львівської ОВА діють на Львівщині від початку повномасштабної війни. Координує їх Галина Бордун.

Переглядів: 0