«Я вболіваю за Superhumans Center, який буде робити все те саме, але в Україні», – Масі Найєм про складну операцію в Німеччині

Начальник Львівської ОВА поділився розповіддю відомого українського адвоката та військовослужбовця, який у червні отримав поранення.

Masi Nayyem – відомий український адвокат, громадський діяч та військовослужбовець ЗСУ. У червні 2022 року, захищаючи Україну, отримав важке поранення голови та втратив око. Зараз він перебуває в Німеччині. 5 днів тому йому провели складну операцію.

До теми: Львівщина спільно з чеськими партнерами розвиватиме Superhumans Center

«Я вболіваю за Superhumans Center, який буде робити все те саме, але в Україні. Щоб рідні були з тобою поруч. Щоб подробиці свого завтрашнього семигодинного сну не треба було перекладати з німецької на гугл-перекладацьку. І при цьому ти точно не сумуєш за анестезіологом Богі, чи супер-досвідченим німецьким професором, бо віриш, що спеціалісти Superhumans мають експертизу та все одно ще раз проконсультувались із консиліумом зі світу», – поділився Масі Найєм перед операцією.

Наші воїни та мирні жителі, які через poсiйcьких окупантів потребують протезування, реконструктивної хірургії чи реабілітації, уже можуть стати у чергу для отримання необхідної допомоги в ультрасучасній спеціалізованій клініці Superhumans Center. Детальну інформацію можете переглянути тут. Щоб доєднатись до черги потенційних пацієнтів Superhumans потрібно заповнити анкету за посиланням.

«Цю клініку навесні відкриють на базі одного з медзакладів у Львівській області. Працюватимуть тут найкращі фахівці, а лікування для тих, хто постраждав через війну, буде безкоштовним. Передова медицина уже в Україні. Наші люди отримуватимуть найкращу меддопомогу у себе вдома, і рідні будуть поруч», – наголосив начальник ЛОВА Максим Козицький.

Нагадаємо, нещодавно очільник області проінспектував хід ремонтних робіт майбутньої спеціалізованої клініки Superhumans Center.

Переглядів: 2