Я глядач(ка) 27 BookForum. 8 правил.

💙Перше правило 27 BookForum: розповісти усім, що 16-20 вересня дивитиметесь 27 Львівський міжнародний BookForum онлайн на сайті bookforum.ua.

💙Друге правило 27 BookForum: ​обов'язково розповісти усім, що будете дивитись 27 BookForum онлайн і покликати в гості подругу/друга, сусідів. Бо ж разом веселіше.

💙Третє правило 27 BookForum: досвідчені відвідувачі дивляться фестиваль увесь день, а вночі сплять. Найдосвідченіші не сплять, а влаштовують домашню вечірку під Ніч поезії та музики non-stop. До речі, партнером Ночі стала команда Respublica FEST.

💙Четверте правило 27 BookForum: ​цьогоріч організатори не приймають ниття на тему «я не встигну на всі події, у вас програма завелика». Вмикайте ноутбук, комп’ютер, смартфон і дивіться презентації/обговорення/дискусії паралельно. Програму шукайте на сайті: bookforum.ua/events

💙П'яте правило 27 BookForum: якщо улюблений письменник завис під час трансляції події — не варто писати гнівні пости у фейсбуці та твітері. По-перше, це не гуманно. По-друге, це перфоманс.

💙Шосте правило 27 BookForum: ​пропускати фестиваль через роботу — гріх. Пропускати роботу через фестиваль — поважна причина і шляхетна місія.

💙Сьоме правило 27 BookForum: якщо до Львова не приїхали видавці, це не означає, що ви залишитесь без книжкових новинок. Купувати гори книг можна онлайн, бо це не марнотратство, а інвестиція у себе.

💙Восьме й останнє: з​апитання «коли завершується цей фестиваль?» — це безглузда спроба розсмішити вічність.

Переглядів: 5