Вже вдруге Україна відзначає День матері у час великої війни: звернення очільника області

День матері в Україні щороку відзначають у другу неділю травня. У 2023 році свято припало на 14 травня.

«День матері. Одне з найбільших свят цьогоріч знову обпечене болем війни. Матері, чиї діти стали Героями Небесної Сотні, які не дочекалися своїх синів з АТО та ООС, які осиротіли під час повномасштабної війни, дякуємо вам за те, що виховали Людей, Особистостей, Патріотів. Україна щодня бореться, щоб та найвища ціна, яку заплатили ваші сини і доньки, не була даремною.

Розділяємо горе усіх матерів, які втратили своїх дітей, бо окупанти прицільно б’ють по мирних містах й селах.  Повага тим жінкам, які наважилися на материнство у буремний час війни. Нехай ваші діти завжди будуть у безпеці.

Дякую матерям, чиї діти зараз захищають незалежність та цілісність нашої країни на передовій, волонтерять, залишаються в державі, роблячи свій вклад, щоб Україна вистояла, а також тим, чиї діти стали гучним голосом нашого народу в інших державах.

Вітаю свою маму та всіх матерів України. Дякую за жертовність і найбільшу любов у світі. Нехай на ваших обличчях з’являються лише сльози радості. Вашими молитвами – переможемо!», - начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

В Україні цей день відзначають в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року.

 

Переглядів: 0