«Взаємодія задля перемоги»:у Львівській ОДА вчитимуть управляти проектами

11-12 травня 2017 р. відбудеться дводенний семінар для представників райдержадміністрацій, міських рад обласного значення, об’єднаних територіальних громад та громадських організацій.

Другі семінари на тему: «Управління проектом: від ідеї до результату» мають на меті допомогти слухачам семінарів у підготовці проекту за алгоритмом «проблема-ціль-завдання-заходи-план-результати». Ширше будуть розкриті питання цільових груп, бенефіціарів проекту, розглянуться питання цільових повідомлень та каналів комунікації.

По завершенню цього етапу навчальної модульної програми відбудуться представлення результатів напрацювань команд.

Організатор семінарів – департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОДА, тренери – голова ГО "Центр громадянських ініціатив" Віталій Загайний та Наталя Кузьма – директор з комунікацій ГО "Центр громадянських ініціатив".

За додатковою інформацією просимо звертатися в департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва за тел.: (032) 299-92-88 або на електронну пошту: ic-ita@loda.gov.ua.