Вийшла друком збірка Героя України Тараса Матвіїва

Презентація книги вже відбулася в Жидачеві та Ходорові. Всі охочі зможуть відвідати презентацію у Львові та інших містах – дати проведення повідомлять пізніше.

Тарас Матвіїв загинув в бою, захищаючи собою двох побратимів. 10 липня, в день других роковин смерті Тараса, вийшла друком книга «Мої думки | ритмопроза». Літературною редакторкою та упорядницею книги стала його мама – Валентина Матвіїв.

Для батьків особливою місією стало здійснення мрій сина, які він лишив. Серед переліку з 51 мрії на другому місці було видати книгу з власними творами. Першою в списку була «Перемога: Крим і Донбас».

«Здійснили цю мрію за нього ми, батьки – як уміли, як відчували, як осягнули. Та всі, хто вже тримав цю першу ластівку в руках, кажуть, що вона неймовірна, і це приємно. Гадаю, вони кажуть правду, бо хіба ж могло бути інакше, коли в неї вкладена неймовірна синова душа і наша неймовірно батьківська любов», – розповіла Валентина Матвіїв.

Презентація книги вже відбулася в Жидачеві та Ходорові. Водночас всі бажаючі можуть купити книгу в Валентини Матвіїв, написавши в месенджер фейсбук сторінки.

Довідка: У 2015 році Тарас Матвіїв добровольцем воював на Сході у складі окремої добровольчої чоти «Карпатська Січ» під псевдо «Сармат». У 2019 році він закінчив лідерські курси Національної академії Сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного, отримав звання молодшого лейтенанта і як командир взводу мотопіхотного батальйону 24-ї окремої механізованої бригади ім. Короля Данила знову повернувся на фронт.

Переглядів: 0