Виробники Львівщини обмінялись досвідом у сфері харчової промисловості у Баварії

Упродовж 24-29 жовтня у Німеччині відбувся захід «Bayern – Fit for Partnership» («Баварія – кваліфіковане партнерство»). Мета – обмін досвіду у сфері харчової та переробної галузях.

Захід відбувся за ініціативи Міністерства економіки, регіонального розвитку та енергетики землі Баварія за сприяння «COMMIT Project Partners GmbH». Учасниками стали аграрії та виробники Львівщини, учасники ГС «Карпатський смак» тощо.

В межах візиту відбулись презентації експертів та представників баварських компаній-виробників обладнання та спецтехніки, відвідування галузевих підприємств для ознайомлення на практиці з технологіями та розробками, що застосовуються у харчовій промисловості. Також захід мав на меті  налагодити контакти між баварськими та українськими учасниками.

Відтак, відвідали передові підприємства, серед яких:

  • «Ambros Schmelzer & Sohn GmbH & Co. KG» – виробник вентиляційних систем для зберігання сільськогосподарської продукції, систем труб і зернозберігання;
  • «Eberhardt GmbH» – виробник високоякісного  технологічного обладнання з нержавіючої сталі для ковбасної та м’ясної  галузей промисловості;
  • «MULTIVAC» – один із світових постачальників пакувальних рішень для харчових продуктів всіх типів;
  • «Plattenhardt + Wirth GmbH» – компанія спеціалізується на будівництві холодильних камер.

«Для підприємств-учасників заходу «Bayern – Fit for Partnership» – це безцінний досвід, адже це свого роду пошук нових підходів, спрямованих на підвищення якості власного виробництва, а також це можливість налагодження ефективного партнерства, як в межах так і за межами країни.  Велика подяка «COMMIT Project Partners GmbH» за запрошення та організацію інформаційної поїздки «Баварія – кваліфіковане партнерство», - наголосила директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.

Переглядів: 0