Вирішення юридичних, психологічних та гуманітарних питань ВПО: на Золочівщині відбулась презентація роботи консультативно-координаційного центру

Адреса консультативно-координаційного центру при Золочівській РВА: м. Золочів, вул. В. Пачовського, 7, телефон для довідок: 067-471-03-29.

Цього тижня відбулась зустріч-презентація консультативно-координаційного центру допомоги ВПО при Золочівській РВА за участі голів громад, заступників голів громад, старостів, представників соціального захисту населення, представників центрів надання адміністративних послуг, представників родин військових, внутрішньо переміщених осіб, благодійних фондів та громадських організацій.

Зустріч пройшла під керівництвом членкині робочої групи ККЦ, координаторки Офісу підтримки родин військовослужбовців при Львівській ОВА Анни Кузюти. Під час зустрічі учасники ознайомилися з практичними алгоритмами вирішення юридичних, психологічних, гуманітарних питань внутрішньо переміщених осіб та громад з допомогою громадських організацій та фондів-партнерів.

Зокрема, Вікторія Клокол – представниця БФ «Право на захист» – презентувала  своє своє бачення допомоги для ВПО; психолог Мальтійської служби допомоги Тереза Гевко поділилась досвідом спілкування з тими, кого війна позбавила житла, рідних, друзів; регіональна координаторка міжнародної гуманітарної організації «Людина в біді» Тетяна Лисиченко розповіла про ті види допомоги, які ця організація готова надати для ВПО, котрі проживають на території Золочівського району; представник Норвезької ради у справах біженців Ігор Конєв надав інформацію про правову допомогу для внутрішньо переміщених осіб та осіб, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України.

«З початку повномасштабного вторгнення Золочівщина активно приймає внутрішньо переміщених осіб. Але нашим співвітчизникам також потрібна психологічна та юридична допомога. Щоб скоординувати такі запити та надати доступ до різноманітних послуг, було створено такий центр. Як бачимо, щодня запитів від людей і потреб у консультаціях стає більше. Дякую благодійникам за допомогу. Бажаю плідної праці у благій справі – допомозі ближньому. Разом до перемоги!» – зазначив  заступник голови Золочівської РВА Богдан Гринишин.

Нагадаємо, що  консультативно-координаційні центри створено з ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького. Всього на Львівщині діє 10 таких центрів. Детальніше – тут.

Якщо Вам потрібна допомога, заповнюйте анкету: https://bit.ly/3DYl8RU або звертайтеся за номером контактного центру: 112.

Також 4 жовтня відбудеться презентація роботи ККЦ у Яворові.

Золочівська РВА