Виконання обласних програм та громадський транспорт області: Аналітичний портал Львівщини доповнили новими онлайн сервісами

«Аналітичний портал Львівщини» презентували наприкінці листопада минулого року.

Для мешканців та громадськості на Аналітичному порталі Львівщини додали оперативний моніторинг стану реалізації обласних цільових програм, а також сервіс автобусних пасажирських перевезень області. Усю інформацію оновлюють в режимі реального часу.

Моніторинг виконання обласних програм створили у форматі інтерактивної інфографіки з інтуїтивно зручним інтерфейсом для простого пошуку інформації, яка цікавить користувача.

Звіт містить узагальнену інформацію про стан реалізації обласних цільових програм у розрізі завдань і заходів, із можливістю фільтрування даних відповідно до стратегічних цілей та головних розпорядників коштів, а також інфраструктурних проєктів у межах програм, із відображенням місця проведення робіт, стану готовності з фото та обсягів коштів спрямованих на реалізацію кожного проєкту.

Крім цього, у моніторингу можна ознайомитись з актуальними конкурсами для бізнесу, мешканців і громадськості та оголошеними закупівлями. Конкурси містять посилання на умови відбору, терміни та перелік документів для участі, а закупівлі - унікальний ID код, за допомогою якого можна отримати інформацію про замовника, предмет та умови закупівлі тощо.

Також для зручності мешканців на Портал додали уже існуючий сервіс автобусних пасажирських перевезень області, в якому можна відстежувати рух міських та міжміських маршрутів Львівщини. Систему координує управління транспорту та зв’язку Львівської ОВА спільно із КП «Центральна диспетчерська служба пасажирських перевезень», вона відображає 483 діючих автобусних маршрути.

Ознайомитись зі станом виконання обласних цільових програм та автобусними маршрутами в режимі онлайн можна за посиланням.

Нагадаємо, що інтелектуальну систему аналізу даних «Аналітичний портал Львівщини» створили Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» спільно з Львівською ОВА, з метою реагування на виклики воєнного часу, зокрема на необхідність прийняття оптимальних управлінських рішень в умовах обмежених часових рамок.

Платформа містить дані про інвестиційну привабливість регіону, можливості для забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом і соціальною допомогою, стратегічне планування територіальних громад, а також систему надання адміністративних послуг у розрізі старостинських округів тощо.

Презентація порталу відбулась наприкінці листопада минулого року.

Переглядів: 1