Вступ 2022: на Львівщині майже 11 тисяч школярів підтвердили наміри складати мультипредметний тест

У департаменті освіти та науки Львівської ОВА повідомили, що станом на сьогодні, 26 травня, на Львівщині участь у мультипредметному тесті підтвердили майже 11 тисяч потенційних абітурієнтів.

«Підтвердити свою участь абітурієнти можуть ще до 7 червня включно. Для цього необхідно заповнити спеціальну форму на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Ті випускники, які вчасно не підтвердять участі, на жаль, не зможуть взяти участь в основній сесії тестування»,  – наголосив керівник департаменту освіти та науки ЛОВА Олег Паска.

Учасники, які проходитимуть тестування, мають остаточно визначитися з вибором міста/країни. Для цього з 21 червня до 7 липня на інформаційній сторінці у спеціальній формі потрібно вказати назву населеного пункту, у якому йому зручно буде пройти тестування.

Тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ з 12 липня для учасника з’явиться можливість завантажити з вкладки «Місце проведення» запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ.

Нагадаємо, проведення національного мультитестування в Україні розпочнеться 18 липня. Мережа тимчасових екзаменаційних центрів на Львівщині охопить 13 міст. Учні, які перебувають в інших країнах, зможуть пройти тестування за кордоном

На виконання мультитесту з трьох предметів кожному учасникові виділять 120 хвилин. За кожен предмет виставлять певну кількість балів. Максимально по 30 балів з української мови та історії України, 35 балів – з математики.

Переглядів: 0