Впровадження е-квитка: у Львівській ОВА відбувся конкурс з відбору інвестора

Раніше п’ять інвестиційних компаній подали пакети документів для участі у конкурсі.

Сьогодні, 21 листопада, на Львівщині провели заключне засідання конкурсної комісії з відбору інвестора для впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду у приміських та міжміських автобусних маршрутах області.

«Львівщина першою в Україні запровадить е-квиток у приміських та міжміських автобусних маршрутах, які курсують в межах області. Інвестор за свої кошти закупить валідатори і встановить їх на приміські та міжміські автобуси, які курсують на території нашої області. Це врегулює облік пільговиків, купляти квитки за проїзд можна буде через мобільний додаток», – підкреслив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

З 3 серпня по 9 вересня п’ять інвестиційних компаній взяли участь у відборі. Зокрема: ТОВ «МД Софт»; ТОВ «Смарт-Тікет Технолоджи; ТОВ «Гіс-Сервіс»; ТзОВ «Ізі софт» та ТзОВ «Центральний маршрутизатор». За результатами голосування переможцем стало ТОВ «Смарт-Тикет Технолоджи».

«Е-квиток дозволить спростити та зробити більш прозорою оплату за проїзд — це буде легкий процес для усіх жителів та гостей Львівської області. Ми визначили переможця конкурсу, реалізація цього проєкту займе орієнтовно 6 місяців», – зазначив заступник очільника області Юрій Бучко.

Переглядів: 0