Впродовж тижня понад 11 тисяч мешканців Львівщини звернулися за медичною допомогою

В лікарні області бригади швидкої допомоги доставили 2229 пацієнтів.

Впродовж минулого тижня оперативно-диспетчерський відділ Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф прийняв 11221 звернення на номер «103». Команди бригад ЕМД здійснили 4190 виїздів до хворих, з них 3165 випадків – до пацієнтів в екстрених та критичних станах.

В лікарні області бригади швидкої допомоги доставили 2229 пацієнтів. 53,1% виїздів «швидкої» завершили госпіталізацією пацієнтів, у 46,9% здійснених викликів допомогу надали на місці події.

Усі 100% пацієнтів, яких доправили у медзаклад, страждали від гострого мозкового інсульту (187 осіб) та гострого коронарного синдрому (70 хворих). Їх госпіталізували в лікарні з можливістю надання спеціалізованої допомоги.