Впродовж тижня на Львівщині понад 200 людей захворіли на Covid-19

На лікарняних ліжках перебувають 163 хворих.

Як інформують у Львівському обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ, з 7 по 10 листопада на Львівщині провели 3021 тест на Covid-19, з них 209 виявилися позитивними. Водночас 1534 особи одужали, летальних випадків не було.

Натомість минулого тижня на ковід захворіли 273 людини, 5 - померли.

Як зазначала раніше гендиректорка Центру Наталія Іванченко, упродовж останнього тижня спостерігається стійка динаміка зниження кількості хворих на Covid-19, і в той же час за тиждень на 15% зросла кількість звернень по медичну допомогу людей, які мають ознаки застуди: підвищення температури тіла, головний біль, нудота, ломота в м’язах, а тест на ковід у них був від’ємний.

Окрім того, за попередній тиждень методом ПЛР на Львівщині підтвердили 132 випадки захворювання на грип «А». Детальніше про поширення грипу у цьому епідсезоні та про вакцинацію можна прочитати за посиланням.

Зазначимо, що від початку пандемії на Львівщині на ковід захворіли 324 003 особи, одужали – 314 350 осіб, померли від ковіду – 6823 особи.

У Центрі нагадують, що в Україні триває вакцинація від Covid-19. На Львівщині є у наявності вакцини «Комірнаті» та «Коронавак». Щоб записатися на щеплення, необхідно звернутися до сімейного лікаря.

Переглядів: 0