Впродовж минулого року на Львівщині 4 тисячі освітян та батьків школярів пройшли тренінги з психоедукації

Зустрічі проводили в межах обласної робочої групи медико-психосоціальної допомоги, яка з ініціативи Львівської ОВА, в координації та співпраці з міжнародними й українськими організаціями, працює від початку повномасштабної війни.

Минулоріч до проведення тренінгів для класних керівників, вчителів, батьківських колективів, психологів та соціальних працівників залучали фахівців Мальтійської служби допомоги, International Medical Corps, People in Need, Фонд Східна Європа, «Коло сім’ї».

Голова робочої групи, радниця начальника Львівської ОВА Галина Бордун провела зустріч з партнерськими організаціями, які залучені до роботи у цьому напрямі. Домовилися про те, що продовжимо активну співпрацю і у 2023 році. Делеговані від організацій тренери-психологи будуть проводити тренінги, зокрема про те, як з дітьми говорити про війну, як комунікувати вчителям з батьками школярів під час повітряних тривог, а також на тему психоедукації громад.

Координуватимемо навчання через Консультативно-координаційні центри , які з ініціативи Львівської ОВА функціонують у кожному районі області та безкоштовно надають цілий спектр послуг людям у потребі і ВПО. Цьогоріч тренінги проводитимуть представники Право на захист, Premiere Urgence Internationale, Міжнародний медичний корпус, Мальтійська служба допомоги, «Людина в біді», Норвезька рада у справах біженців в Україні, «Голоси дітей», Українська освітня платформа, СОС Дитячі Містечка Україна, «Коло сім’ї».

Щоб запросити фахівців провести тренінг у вашому навчальному закладі, заповніть анкету.

Переглядів: 2