Впродовж листопада на Львівщині видали 10 висновків з оцінки впливу на довкілля

Процедура оцінки впливу на довкілля спрямована на охорону довкілля та раціональне використання і відтворення природних ресурсів.

Впродовж листопада департамент екології та природних ресурсів Львівської ОВА видав 10 процедур з оцінки впливу на довкілля та надали  зауваження і пропозиції до 45 проєктів документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку.

Зазначимо, що процедура оцінки впливу на довкілля спрямована на охорону довкілля, забезпечення екологічної безпеки, раціональне використання і відтворення природних ресурсів у процесі прийняття рішень щодо провадження господарської діяльності, яка може мати значний вплив на довкілля.

Процедура оцінки впливу на довкілля передбачає, що рішення про провадження планованої діяльності, яка може мати значний вплив на довкілля, приймають з урахуванням наслідків для довкілля, а також державних, громадських та приватних інтересів.

Процедура стратегічної екологічної оцінки спрямована на забезпечення сталого розвитку держави. Це передбачає забезпечення охорони довкілля, безпеки життєдіяльності населення та охорони його здоров’я, інтегрування екологічних вимог під час розроблення та затвердження документів державного планування.

Переглядів: 0